Sandalye Giydirme Kumaşı

Sandalye Giydirme kumaşlarını Sebat Tekstil Aracılığıyla edinebilirsiniz. Birbirinden renkli ve kaliteli sandalye giydirme kumaşı ve birçok giydirme kumaşı ile düğün veya törenlerinize özel bir görsellik katabilirsiniz. Sandalye giydirme kumaşları Sebat Tekstil ile ayrı bir kaliteli ve ayrı bir gösterişli. Uygun fiyata sandalye giydirme kumaşlarını burda bulabilir ve bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sandalye giydirme kumaşları hiç bu kadar kaliteli olmamıştı. Firmamızda üretilen sandalye giydirme kumaşları ile töreninize tat katın. sandalye giydirme kumaşı sandalye giydirme bursa sandalye giydirme bursa sandalye giydirme kumaşı

sandalye giydirme kumaşı

sandalye giydirme kumaşı

sandalye giydirme kumaşı

sandalye giydirme kumaşı

sandalye giydirme kumaşı
sandalye giydirme kumaşı
sandalye giydirme kumaşı sandalye giydirme kumaşı sandalye giydirme kumaşı

İLETİŞİM

SEBATGiydirme

Hakkımızda

Sebat Tekstil olarak Sandalye Giydirme Kumaşı imalat ve satışını en kaliteli şekilde en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Sandalyelik Kumaşlar ve örtüler en kaliteli saten kumaşlardan üretilmektedir.
En kısa sürede kendi imalatımız olan sandalye giydirmeleri dikilmiş halde adresinize gönderilmektedir.
Her türlü tekniklere uygun olarak Hilton, Strech ve Plastik Giydirmelik Sandalye ve Özel çeşit ve teknikler ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Sandalye ve Masa Giydirme ile Saten Kumaş üretiminde Bursanın önde gelen kuruluşlarından olan SEBAT TEKSTİL siz değerli müşterilemize kredi kartı ile online ödemeli alışveriş sistemini devreye sokmuştur.

Adres: KAZIM KARABEKİR MAH. VİŞNE CAD. NO: 133 BURSA / TÜRKİYE

Tel: +90 224 362 86 82
+90 532 286 67 29

Fax: +90 224 363 84 22